U izradi

Stranica je u fazi izrade.  Kontaktirajte nas za uvid u kompletnu ponudu.

Početna     Optički pigtailovi
Optički pigtailovi

Optički pigtailovi


Sve vrste pigtailova, MM i SM

Optička vlakna moraju imati završetke prije nego što se mogu priključiti na drugu opremu. Uobičajeno rješenje za završetak optičkih vlakana su pigtailovi.


Šifra artikla: Pigtailovi

Optički pigtailovi


  • Podaci o proizvodu

Standardni pigtailovi u ponudi (duljine 1,5 i 2m):

Singlemode: SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC.
Multimode (OM2, OM3, OM4): SC/PC, LC/PC