U izradi

Stranica je u fazi izrade.  Kontaktirajte nas za uvid u kompletnu ponudu.

Patch kabeli &i Pigtailovi
Patch kabel LC-SC Duplex Singlemode

Patch kabel LC-SC Duplex Singlemode

Dostupne dužine 2m, 3m, 5m

Patch kabel LC-LC Duplex Multimode 0M3

Patch kabel LC-LC Duplex Multimode 0M3

Dostupne dužine 1m, 2m, 3m, 5m, 10m

Patch kabel SC-SC Duplex Singlemode

Patch kabel SC-SC Duplex Singlemode

Dostupne dužine 2m, 5m

Optički pigtailovi

Optički pigtailovi

Sve vrste pigtailova, MM i SM

Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3

Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3

Dostupne dužine 2m, 5m, 10m

Patch kabel SC/APC-SC/APC Duplex Singlemode

Patch kabel SC/APC-SC/APC Duplex Singlemode

Dostupne dužine 1m, 2m, 5m

Patch kabel SC/UPC-SC/APC Duplex Singlemode

Patch kabel SC/UPC-SC/APC Duplex Singlemode

Dostupne dužine 2m, 5m, 10m