U izradi

Stranica je u fazi izrade.  Kontaktirajte nas za uvid u kompletnu ponudu.

Početna     Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3
Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3

Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3


Dostupne dužine 2m, 5m, 10m


Fotografija ilustrativnog karaktera.


Šifra artikla: LC-SC MM DX OM3

Patch kabel LC-SC Duplex Multimode 0M3